Fotowoltaika

Sprzedaż, montaż, serwis

Dobra energia

Zyskaj darmowy prąd ze słońca

Panele fotowoltaiczne zapewniają najniższe koszty pozyskania energii. W porównaniu do innych źródeł ciepła, fotowoltaika cechuje się najniższym zużyciem tzw. energii pierwotnej i najniższym kosztem wytworzenia ciepła.

Fotowoltaika dla domu

Zamiast płacić energetyce, zainstaluj własną instalację fotowoltaiczną, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczysz na realizację Twoich długo odkładanych już planów. Czerp energię ze słońca i zapewnij sobie zerowe rachunki za energię elektryczną.

Fotowoltaika dla gospodarstw

Technologia wytwarzania energii elektrycznej z użyciem paneli fotowoltaicznych to gwarantowana niezależność energetyczna, a dzięki dotacjom i pożyczkom skierowanym dla rolników i możliwości zmniejszenia podatku rolnego, inwestycja zwraca się w mgnieniu oka.

Fotowoltaika dla firm

Coraz częściej przedsiębiorcy z różnych branż decydują na zainstalowanie fotowoltaiki w swoich firmach, ponieważ inwestycje w energię to czysty zysk. Fotowoltaika to redukcja kosztów prowadzenia działalności, a przy okazji ochrona środowiska. Dowiedz się w jaki sposób instalacje fotowoltaiczne dla firm obniżą Twoje rachunki za prąd.

Otrzymaj ofertę bez wychodzenia z domu

Do każdego projektu instalacji fotowoltaicznej podchodzimy indywidualnie, by panele fotowoltaiczne dobrać jak najbardziej efektywnie do możliwości budynku lub terenu oraz potrzeb Klienta.
Doradzimy jaki sprzęt wybrać i jak sfinansować instalację

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

+48 790 500 750

SKĘPE

Michał Stankiewicz
+48 537 784 408

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

Paweł Zaborowski
+48 576 784 408

PŁOCK

Jakub Gościniak

+48 660 686 185

LIPNO

+48 883 058 005