Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Poniżej znajdą Państwo wszelkie dane potrzebne do skontaktowania się z nami. Państwa kontakt z nami jest jednym z motorów napędowych dla rozwoju naszej firmy, dlatego prosimy o wszelkie pytania, uwagi i sugestie.

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

NIP: 466 028 83 92
REGON: 340645989

p

Numer konta bankowego:

BANK PKO BP
55 1020 3974 0000 5302 0271 7395

E-mail

biuro@instaldom.info

Telefon

+48 790 500 750

Dawid Nowak

Dawid Nowak

dział handlowy

+48 733 684 408

d.nowak@instaldom.info

Marcin Rybarski

Marcin Rybarski

kierownik

+48 881 209 202

m.rybarski@instaldom.info

Zbigniew Lesiak

Zbigniew Lesiak

koordynator prac

+ 48 730 784 408

z.lesiak@instaldom.info

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

ul. Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek : 7:00 – 16:00
sobota: 8:00 – 13:00

Prowadź do

Ewa Więckowska

Ewa Więckowska

wnioski, doradca handlowy

+48 535 910 848

e.wieckowska@instaldom.info

Dawid Okonkowski

Dawid Okonkowski

doradca handlowy

+ 48 576 784 408

d.okonkowski@instaldom.info

SKĘPE

ul. Sierpecka 78
87-630 Skępe

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek : 7:00 – 16:00
sobota: 8:00 – 13:00

Prowadź do

Justyna Malanowska

Justyna Malanowska

wnioski, doradca handlowy

+48 516 023 899

j.malanowska@instaldom.info

Michał Stankiewicz

Michał Stankiewicz

doradca handlowy

+ 48 537 784 408

m.stankiewicz@instaldom.info

LIPNO

ul. Mickiewicza 51
87-600 Lipno

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek : 7:00 – 16:00
sobota: 8:00 – 13:00

Prowadź do

Bartosz Dałkiewicz

Bartosz Dałkiewicz

wnioski, doradca handlowy

+48 883 058 005

b.dalkiewicz@instaldom.info

Julia Gadulska

Julia Gadulska

doradca handlowy

+48 883 058 005

j.gadulska@instaldom.info

Michał Zaborowski

Michał Zaborowski

doradca handlowy

+ 48 660 686 185

m.zaborowski@instaldom.info

Masz pytania?
Napisz do Nas