Instalacje kanalizacyjne

INSTALDOM oferuje skuteczne rozwiązania z zakresu odprowadzania i utylizacji ścieków, ściśle dostosowane do warunków danej budowy. Jako specjalistyczna firma od lat zajmująca się wykonywaniem instalacji kanalizacyjnych z Dobrzynia nad Wisłą, stawiamy na profesjonalizm oraz jakość. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam efektywnie doradzać, na jakie produkty warto zwrócić uwagę, aby zminimalizować koszty eksploatacji. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klientów i zapewnienie im kompleksowej obsługi na każdym etapie inwestycji.

Projektowanie INSTALDOM – indywidualne podejście do Twojej inwestycji

Przygotowując się do realizacji instalacji kanalizacyjnej, warto powierzyć jej zaprojektowanie zaufanym specjalistom. Wszyscy nasi pracownicy posiadają sprawdzone umiejętności i duże doświadczenie w branży. Projektowanie i doradztwo w zakresie WOD-KAN zaliczają się do kluczowych działań naszej firmy. Doskonale rozumiemy, że perfekcyjne zaprojektowanie systemu odprowadzania ścieków jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania budynku. Nasz wykwalifikowany personel pozostaje do dyspozycji, aby omówić szczegóły Twojego projektu. Doradca techniczny chętnie stawi się na spotkanie bezpośrednio na miejscu budowy. Doradzimy, jakie poprowadzenie instalacji będzie najodpowiedniejsze, a także zaproponujemy najlepsze rozwiązania w zakresie zarówno całości konstrukcji, jak i poszczególnych jej elementów.

l

Doradztwo i projekt

doradzamy i projektujemy instalację zgodnie z Twoimi oczekiwaniami

U

Estetyka wykonania

dbamy o właściwe, zgodne z projektem wykonanie, jak również estetykę inwestycji

Bezpieczne działanie

na bieżąco sprawdzamy jakość naszych montaży, bezpieczeństwo działania instalacji stawiamy na pierwszym miejscu

Wysoka jakość materiałów

używamy bezpiecznych materiałów, posiadających wszystkie niezbędne atesty

Wykwalifikowani fachowcy

zatrudniamy fachowców, którzy posiadają sprawdzone umiejętności i duże doświadczenie w branży

Rzetelna kalkulacja

przygotowujemy optymalną kalkulację kosztów realizacji i eksploatacji biorąc pod uwagę różne aspekty inwestycji

Jakie będą koszty montażu instalacji
i użytkowania centralnego ogrzewania
w Twoim domu?

ZADZWOŃ +48 790 500 750
I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Zleć wykonanie instalacji kanalizacyjnych fachowcom z Dobrzynia nad Wisłą!

Prawidłowe wykonanie instalacji kanalizacyjnej ma zasadnicze znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców oraz użytkowników budynku. Dlatego wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały, posiadające odpowiednie atesty. Nasze montaże poddajemy rygorystycznym kontrolom jakości, aby zapewnić niezawodność i trwałość całego układu.

W trakcie prac stosujemy odpowiedni sprzęt oraz nowoczesne technologie. Zlecając projekt i wykonanie instalacji kanalizacyjnych ekspertom INSTALDOM z Dobrzynia nad Wisłą, zyskuje się pewność, że będą one działać sprawnie i bezpiecznie przez długie lata.

Razem z Tobą znajdziemy najlepsze rozwiązania, dokładnie dopasowane do Twoich oczekiwań. Dlatego nie wahaj się skontaktować z nami i umówić na spotkanie z doradcą technicznym. Działamy po to, by zrealizować najlepsze instalacje dla Twojej inwestycji!

Etapy pracy

“Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej” (Henry Ford) Dlatego też słuchamy Twoich potrzeb, łączymy kompetencje naszych sprzedawców i instalatorów, analizujemy wnioski i dobieramy takie najlepsze rozwiązanie, aby spełniło Twoje oczekiwania.

SPOTKANIE NA BUDOWIE

Doradca techniczny INSTALDOM proponuje niezobowiązujące spotkanie na budowie w celu doboru odpowiedniego systemów instalacji oraz doborze sterowania i akcesoriów. Na spotkaniu doradca udziela informacji z jakich instalacji warto skorzystać i co można na danym etapie budowy wykonać.

l

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Ofertę sporządzamy do 48 godzin. Nasza oferta jest kompleksowa i dopasowana do indywidualnych oczekiwań klienta.

Z

PODPISANIE UMOWY

Umowa zawiera wszystkie wcześniejsze ustalenia i gwarantuje ich rzetelną realizację.

WYKONANIE PROJEKTU

W naszej firmie można wykonać projekt instalacji ogrzewania podłogowego, rekuperacji, centralnego odkurzania oraz kotłowni. Czas wykonania projektu zazwyczaj nie przekracza 2 tygodni. Projekt w trakcie przygotowywania na bieżąco konsultowany jest z inwestorem.

U

WERYFIKACJA PROJEKTU

Wykonawca usługi instalacyjnej (instalator) weryfikuje projekt oraz wcześniejsze ustalenia na budowie przed rozpoczęciem prac ekipy montażowej.

I ETAP PRAC MONTAŻOWYCH

Pierwszy etap wykonywany jest w momencie kiedy budynek jest w stanie surowym, zamkniętym. Prace wykonywane są w momencie kiedy wykonana jest prace elektryczne. Tynki mogą być wykonane ale nie muszą. Wykonawca montuje instalacje wodne i kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, centralnego odkurzacza oraz rekuperacji.

II ETAP PRAC MONTAŻOWYCH

Etap ten obejmuje montaż kotłowni, rekuperatora, odkurzacza centralnego i automatyki. Na danym etapie następuje regulacja całej instalacji. Zazwyczaj II etap realizowany jest po zakończeniu prac wykończeniowych wewnątrz budynku.

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

+48 790 500 750

biuro@instaldom.info

SKĘPE, ul.Sierpecka 78

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ, ul.Słowackiego 22

PŁOCK, ul.Zbożowa 7

LIPNO, ul.Mickiewicza 51