Instalacje wodne

Instalacja wodna stanowi jedną z najważniejszych i niezbędnych sieci w budynkach. Pełni ona kluczową rolę w zapewnieniu dostępu zarówno do zimnej, jak i ciepłej wody na każdej kondygnacji domu, przy utrzymaniu odpowiednich standardów jakościowych. To kompleksowy układ umożliwiający m.in. komfortowe korzystanie z wody zdatnej do picia.

Specjalizujemy się w projektowaniu, doradztwie i montażu instalacji wodnej. Nasi eksperci z Dobrzynia nad Wisłą zadbają o wydajność, bezpieczeństwo oraz optymalizowanie kosztów eksploatacji. Przedstawimy rzetelny kosztorys i podpowiemy i gdzie można poszukiwać oszczędności. Przybliżymy, co należy zamontować i na jakich materiałach najlepiej pracować. Ostateczne decyzje warto oprzeć na rzetelnej kalkulacji. Zapraszamy do współpracy!

Doradztwo i projektowanie instalacji wodnej w Dobrzyniu nad Wisłą

Zespół INSTALDOM może się poszczycić dużym doświadczeniem branżowym. Składa się ze specjalistów, którzy gwarantują najwyższą jakość realizowanych usług. Jeśli rozważasz zamówienie instalacji wodnej w Dobrzyniu nad Wisłą, jesteśmy gotowi służyć Ci pomocą i odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu. 

Nasz doradca techniczny chętnie umówi się na spotkanie bezpośrednio na budowie, podczas którego omówi Twoje potrzeby. W dalszym kroku przedstawimy najlepsze rozwiązania pod kątem poziomu skomplikowania montażu i oddziaływania czynników zewnętrznych. Pomożemy dobrać odpowiedni system instalacji oraz niezbędne materiały i akcesoria. Projekt najczęściej sporządzamy w ciągu 2 tygodni, gwarantując funkcjonalność oraz dostosowanie jego założeń do indywidualnych oczekiwań klienta.

l

Doradztwo i projekt

doradzamy i projektujemy instalację zgodnie z Twoimi oczekiwaniami

U

Estetyka wykonania

dbamy o właściwe, zgodne z projektem wykonanie, jak również estetykę inwestycji

Bezpieczne działanie

na bieżąco sprawdzamy jakość naszych montaży, bezpieczeństwo działania instalacji stawiamy na pierwszym miejscu

Wysoka jakość materiałów

używamy bezpiecznych materiałów, posiadających wszystkie niezbędne atesty

Wykwalifikowani fachowcy

zatrudniamy fachowców, którzy posiadają sprawdzone umiejętności i duże doświadczenie w branży

Rzetelna kalkulacja

przygotowujemy optymalną kalkulację kosztów realizacji i eksploatacji biorąc pod uwagę różne aspekty inwestycji

Jakie będą koszty montażu instalacji
i użytkowania centralnego ogrzewania
w Twoim domu?

ZADZWOŃ +48 790 500 750
I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Montaż w najwyższej jakości wykonania

Sposób wykonania instalacji wodnej ma ogromne znaczenie dla późniejszych wydatków wynikających ze zużycia wody. Z tego względu stosujemy wyłącznie materiały posiadające niezbędne atesty. Setki zrealizowanych inwestycji w domkach jednorodzinnych pozwalają nam gwarantować w pełni fachowe podejście do prac z wyeliminowaniem błędów, które mogłyby spowodować nieprawidłowe działanie układu.

Niezależnie od tego, czy budujesz, czy remontujesz dom, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów INSTALDOM. Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie z naszym doradcą technicznym!

Etapy pracy

“Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej” (Henry Ford) Dlatego też słuchamy Twoich potrzeb, łączymy kompetencje naszych sprzedawców i instalatorów, analizujemy wnioski i dobieramy takie najlepsze rozwiązanie, aby spełniło Twoje oczekiwania.

SPOTKANIE NA BUDOWIE

Doradca techniczny INSTALDOM proponuje niezobowiązujące spotkanie na budowie w celu doboru odpowiedniego systemów instalacji oraz doborze sterowania i akcesoriów. Na spotkaniu doradca udziela informacji z jakich instalacji warto skorzystać i co można na danym etapie budowy wykonać.

l

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Ofertę sporządzamy do 48 godzin. Nasza oferta jest kompleksowa i dopasowana do indywidualnych oczekiwań klienta.

Z

PODPISANIE UMOWY

Umowa zawiera wszystkie wcześniejsze ustalenia i gwarantuje ich rzetelną realizację.

WYKONANIE PROJEKTU

W naszej firmie można wykonać projekt instalacji ogrzewania podłogowego, rekuperacji, centralnego odkurzania oraz kotłowni. Czas wykonania projektu zazwyczaj nie przekracza 2 tygodni. Projekt w trakcie przygotowywania na bieżąco konsultowany jest z inwestorem.

U

WERYFIKACJA PROJEKTU

Wykonawca usługi instalacyjnej (instalator) weryfikuje projekt oraz wcześniejsze ustalenia na budowie przed rozpoczęciem prac ekipy montażowej.

I ETAP PRAC MONTAŻOWYCH

Pierwszy etap wykonywany jest w momencie kiedy budynek jest w stanie surowym, zamkniętym. Prace wykonywane są w momencie kiedy wykonana jest prace elektryczne. Tynki mogą być wykonane ale nie muszą. Wykonawca montuje instalacje wodne i kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, centralnego odkurzacza oraz rekuperacji.

II ETAP PRAC MONTAŻOWYCH

Etap ten obejmuje montaż kotłowni, rekuperatora, odkurzacza centralnego i automatyki. Na danym etapie następuje regulacja całej instalacji. Zazwyczaj II etap realizowany jest po zakończeniu prac wykończeniowych wewnątrz budynku.

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

+48 790 500 750

biuro@instaldom.info

SKĘPE, ul.Sierpecka 78

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ, ul.Słowackiego 22

PŁOCK, ul.Zbożowa 7

LIPNO, ul.Mickiewicza 51