Fotowoltaika dla domu

Sprzedaż i montaż

Czy stać Cię na fotowoltaikę?
Jeśli płacisz rachunki za prąd, to znaczy, że tak.

W obecnych czasach, gdy ceny prądu są coraz większe, a świadomość społeczna w kwestii rozwiązań bezpiecznych dla środowiska ciągle rośnie, fotowoltaika stanowi rozwiązanie, które każdego roku zyskuje na popularności. Coraz częściej możemy zobaczyć panele PV znajdujące się na dachach domów prywatnych.

Czemu fotowoltaika to dobre rozwiązanie dla domów prywatnych?

Systemy PV stanowią świetne rozwiązanie dla domów prywatnych, ponieważ są praktycznie bezobsługowe i zapewniają nam darmową energię elektryczną. Każdy z nas szuka oszczędności, które sprawią, że więcej pieniędzy pozostanie w naszym domowym budżecie. W tym celu właśnie warto zainwestować w energię odnawialną, pochodzącą z paneli fotowoltaicznych.

Oczywiście efektywność systemu będzie zależała od lokalizacji oraz aktualnej pogody. Dobrą wiadomością dla osób planujących wyposażyć swój dom w system fotowoltaiczny, jest fakt, że w lecie, gdy świeci słońce, instalacja produkuje więcej energii niż potrzeba do zasilenia domu. Nadmiar jest odprowadzany do sieci energetycznej. Jesienią i zimą, gdy słońce świeci mniej intensywnie, istnieje możliwość odebrania nawet 80% odprowadzonej energii. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikom instalacji fotowoltaicznej oszczędzać przez cały rok.

Ekologiczne rozwiązanie

Coraz częściej można usłyszeć o tym jak tradycyjna produkcja prądu oferowanego przez elektrownie w negatywny sposób wpływa na nasze środowisko. Warto zatem, by każdy z nas dbał o przyrodę na tyle, na ile jest w stanie. Świetnym sposobem jest korzystanie z odnawialnych źródeł energii np. pozyskiwanie ich z promieni słonecznych.

Mikroinstalacje do domów – najpopularniejsza inwestycja dla domu rodzinnego

Ceny mikroinstalacji fotowoltaicznych dla domów prywatnych cały czas spadają. Dzieje się tak z kilku przyczyn. Pierwszą z nich jest rozwój technologiczny, który pozwolił na zmniejszenie kosztów produkcji.

Drugim czynnikiem jest ogromne zainteresowanie klientów. Bardzo duży popyt sprawia, że instalacje są dużo dostępniejsze dla klientów, a dzięki temu stają się coraz tańsze. Pozytywny wpływ na ceny mają także rządowe dotacje, znacznie zmniejszające koszty.

Taka sytuacja sprawia, że koszt instalacji jest dużo niższy niż jeszcze kilka lat temu, co przekłada się na dużo szybszy okres zwrotu inwestycji.

Dlaczego warto zdecydować się na fotowoltaikę?

Niezależność od podwyżek cen

Uniezależnisz się od cyklicznych podwyżek cen energii – Twój prąd będzie maksymalnie tani dzisiaj i w przyszłości

Oszczędności

Właściwie zwymiarowana instalacja pozwoli Ci wygenerować oszczędności nawet do 90% wysokości rachunku

Bez Twojego zaangażowania

Przydomowa elektrownia słoneczna pracuje i generuje oszczędności bez Twojego zaangażowania czy dodatkowej obsługi

Dofinansowanie

Otrzymasz dofinansowanie w wysokości 5000 zł z programu „Mój Prąd” oraz będziesz mógł skorzystać z Ulgi Termomodernizacyjnej przy rocznym rozliczeniu PIT-u

Chcesz uzyskać dofinansowanie 5000zł z Programu „Mój Prąd”?

Wypełnij formularz

Zamiast płacić energetyce, zainstaluj własną instalację fotowoltaiczną, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na co tylko chcesz

  • zakup nowego sprzętu do domu,

  • wakacje z rodziną

  • czy inne, często długo odkładane wydatki.

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

+48 790 500 750

biuro@instaldom.info

SKĘPE, ul.Sierpecka 78

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ, ul.Słowackiego 22

PŁOCK, ul.Zbożowa 7

LIPNO, ul.Mickiewicza 51