Instalacje grzewcze, wodne, kanalizacyjne i fotowoltaika – INSTALDOM Skępe

W INSTALDOM nasz priorytet stanowi świadczenie usług najwyższej jakości w zakresie systemów grzewczych, instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz fotowoltaicznych. W Skępym zespół naszych doświadczonych specjalistów jest zawsze gotowy, aby zaoferować profesjonalne doradztwo i znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane do unikalnych potrzeb, by zapewnić wysoki komfort oraz efektywność energetyczną.

Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań, które pomagają w redukcji kosztów utrzymania budynków. Oferujemy kompleksowe działania, począwszy od doradztwa, przez projektowanie, aż po montaż, a także serwis. Naszym celem jest pełne zadowolenie klientów oraz jednocześnie dbałość o środowisko naturalne.

Zamów usługi hydrauliczne INSTALDOM w Skępym!

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór kotłów grzewczych na różne rodzaje paliw, w tym kotły olejowe, gazowe, na pellet i ekogroszek oraz pompy ciepła. INSTALDOM w Skępym współpracuje z renomowanymi producentami tych urządzeń, aby zapewnić klientom sprawdzone produkty, docenione przez licznych użytkowników oraz profesjonalistów. Nasze grono ekspertów jest zawsze gotowe, aby służyć pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy.

Zapewniamy również pełen zakres usług hydraulicznych. W INSTALDOM skrupulatnie dbamy o to, aby instalacje były nie tylko funkcjonalne, ale również bezpieczne i trwałe. Doświadczony zespół hydraulików zapewnia profesjonalną obsługę i szybką reakcję na wszelkie potrzeby naszych klientów. Niezależnie od skali zadania, zleceniodawcy mogą być pewni, że dążymy do profesjonalizmu i rzetelności w każdym projekcie.

Fotowoltaika – razem z INSTALDOM w stronę zielonej energii!

Aktywnie promujemy stosowanie energii odnawialnej, oferując montaż paneli fotowoltaicznych. INSTALDOM zachęca do korzystania z tej ekologicznej i oszczędnej technologii, jaką jest fotowoltaika. Pozwala ona na przekształcanie energii słonecznej w energię elektryczną. Nasi eksperci są również gotowi kompetentnie pomóc w złożeniu wniosków o dotacje “Czyste Powietrze”. Możliwość skorzystania z dofinansowań np. na zakup kotła pelletowego sprawia, że planowana inwestycja staje się jeszcze bardziej opłacalna. Pomagamy także w składaniu wniosku na program “Moje Ciepło” mieszkańcom Skępych. Jego głównym celem jest wsparcie zakupu i montażu pomp ciepła w nowych budynkach jednorodzinnych, dlatego jeśli planujesz taką inwestycję – zapraszamy do kontaktu.

Wybierając INSTALDOM ze Skępego, wybierasz partnera, który wesprze Cię swoim know-how w wydajnym, ekonomicznym oraz ekologicznym zarządzaniu energią w Twoim domu czy firmie. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły Twojego projektu i otrzymać spersonalizowaną ofertę! Razem możemy pracować na rzecz lepszej przyszłości i oszczędności energetycznych.

l

Doradztwo i projekt

doradzamy i projektujemy instalację zgodnie z Twoimi oczekiwaniami

U

Estetyka wykonania

dbamy o właściwe, zgodne z projektem wykonanie, jak również estetykę inwestycji

Bezpieczne działanie

na bieżąco sprawdzamy jakość naszych montaży, bezpieczeństwo działania instalacji stawiamy na pierwszym miejscu

Wysoka jakość materiałów

używamy bezpiecznych materiałów, posiadających wszystkie niezbędne atesty

Wykwalifikowani fachowcy

zatrudniamy fachowców, którzy posiadają sprawdzone umiejętności i duże doświadczenie w branży

Rzetelna kalkulacja

przygotowujemy optymalną kalkulację kosztów realizacji i eksploatacji biorąc pod uwagę różne aspekty inwestycji

Jakie będą koszty montażu instalacji
i użytkowania centralnego ogrzewania
w Twoim domu?

ZADZWOŃ +48 790 500 750
I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

+48 790 500 750

biuro@instaldom.info

SKĘPE, ul.Sierpecka 78

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ, ul.Słowackiego 22

PŁOCK, ul.Zbożowa 7

LIPNO, ul.Mickiewicza 51