Instalacje grzewcze

INSTALDOM to sprawdzony partner w zakresie projektowania i montażu instalacji grzewczych. Nasi specjaliści z Dobrzynia nad Wisłą z przyjemnością doradzą w doborze odpowiednich urządzeń i pomogą uzyskać dofinansowanie. Wyspecjalizowany zespół instalatorów zajmie się ich montażem, a także serwisem. Używamy tylko bezpiecznych materiałów, które posiadają wszelkie niezbędne atesty.

Zaprojektujemy i wykonamy nowoczesny system grzewczy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, dbając nie tylko o właściwą, ale także estetyczną realizację.

Instalacje grzewcze INSTALDOM z Dobrzynia – efektywne źródło komfortu cieplnego

Nasz zespół składa się z wysokiej klasy fachowców, dla których priorytetem jest zapewnienie zleceniodawcom profesjonalnej oraz kompleksowej obsługi.

W naszym podejściu liczy się nie tylko techniczna strona instalacji, ale także zrozumienie unikalnych potrzeb każdego klienta. By optymalnie dobrać urządzenia grzewcze, sterowanie i akcesoria, nasz doradca techniczny chętnie przyjedzie na miejsce budowy. Taka wizyta pozwala nam dokładnie ocenić specyfikę budynku i sprecyzować oczekiwania usługobiorcy.

Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy rozwiązań z wykorzystaniem pomp ciepła, kotłów na ekogroszek, pellet lub gaz. Montujemy również panele fotowoltaiczne.

Nie tylko projektujemy i instalujemy systemy grzewcze. Nasi specjaliści z Dobrzynia nad Wisłą zajmą się także ich serwisem oraz konserwacją. Dzięki temu można być pewnym, że współpraca z INSTALDOM zapewni efektywne ogrzewanie na wiele lat.

l

Doradztwo i projekt

doradzamy i projektujemy instalację zgodnie z Twoimi oczekiwaniami

U

Estetyka wykonania

dbamy o właściwe, zgodne z projektem wykonanie, jak również estetykę inwestycji

Bezpieczne działanie

na bieżąco sprawdzamy jakość naszych montaży, bezpieczeństwo działania instalacji stawiamy na pierwszym miejscu

Wysoka jakość materiałów

używamy bezpiecznych materiałów, posiadających wszystkie niezbędne atesty

Wykwalifikowani fachowcy

zatrudniamy fachowców, którzy posiadają sprawdzone umiejętności i duże doświadczenie w branży

Rzetelna kalkulacja

przygotowujemy optymalną kalkulację kosztów realizacji i eksploatacji biorąc pod uwagę różne aspekty inwestycji

Jakie będą koszty montażu instalacji
i użytkowania centralnego ogrzewania
w Twoim domu?

ZADZWOŃ +48 790 500 750
I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Nasze systemy grzewcze – niezawodne ogrzewanie w Twoim budynku

Jesteśmy świadomi, że jakość wykonania instalacji grzewczej ma istotny wpływ na późniejsze koszty eksploatacji. Zanim zapadną ostateczne decyzje, wnikliwie poznajemy potrzeby i oczekiwania klientów. Uwzględniając powierzchnię, ustawienie, rodzaj budynku oraz materiały, z jakich został wzniesiony, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie, które sprosta najwyższym wymaganiom.

Od projektu po montaż kierujemy się dbałością o szczegóły oraz działaniem w sposób kompleksowy. Nasi monterzy zajmą się odłączeniem starego i wniesieniem oraz zamontowaniem nowego urządzenia grzewczego, uporządkowaniem instalacji, montażem automatyki, a także wykonaniem niezbędnych przyłączy hydraulicznych i spalinowych. Nasz autoryzowany serwis poprowadzi okablowanie pomp, siłowników, regulatorów oraz wykona “pierwsze uruchomienie”, dokładnie sprawdzając poprawność działania wszystkich elementów. Jeśli w ciągu 7 dni od uruchomienia wystąpi ewentualny problem, gwarantujemy bezpłatną korektę sterownika.

Jeśli zależy Ci na efektywnym i komfortowym ogrzewaniu, skorzystaj z oferty INSTALDOM. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Etapy pracy

“Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej” (Henry Ford) Dlatego też słuchamy Twoich potrzeb, łączymy kompetencje naszych sprzedawców i instalatorów, analizujemy wnioski i dobieramy takie najlepsze rozwiązanie, aby spełniło Twoje oczekiwania.

SPOTKANIE NA BUDOWIE

Doradca techniczny INSTALDOM proponuje niezobowiązujące spotkanie na budowie w celu doboru odpowiedniego systemów instalacji oraz doborze sterowania i akcesoriów. Na spotkaniu doradca udziela informacji z jakich instalacji warto skorzystać i co można na danym etapie budowy wykonać.

l

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Ofertę sporządzamy do 48 godzin. Nasza oferta jest kompleksowa i dopasowana do indywidualnych oczekiwań klienta.

Z

PODPISANIE UMOWY

Umowa zawiera wszystkie wcześniejsze ustalenia i gwarantuje ich rzetelną realizację.

WYKONANIE PROJEKTU

W naszej firmie można wykonać projekt instalacji ogrzewania podłogowego, rekuperacji, centralnego odkurzania oraz kotłowni. Czas wykonania projektu zazwyczaj nie przekracza 2 tygodni. Projekt w trakcie przygotowywania na bieżąco konsultowany jest z inwestorem.

U

WERYFIKACJA PROJEKTU

Wykonawca usługi instalacyjnej (instalator) weryfikuje projekt oraz wcześniejsze ustalenia na budowie przed rozpoczęciem prac ekipy montażowej.

I ETAP PRAC MONTAŻOWYCH

Pierwszy etap wykonywany jest w momencie kiedy budynek jest w stanie surowym, zamkniętym. Prace wykonywane są w momencie kiedy wykonana jest prace elektryczne. Tynki mogą być wykonane ale nie muszą. Wykonawca montuje instalacje wodne i kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, centralnego odkurzacza oraz rekuperacji.

II ETAP PRAC MONTAŻOWYCH

Etap ten obejmuje montaż kotłowni, rekuperatora, odkurzacza centralnego i automatyki. Na danym etapie następuje regulacja całej instalacji. Zazwyczaj II etap realizowany jest po zakończeniu prac wykończeniowych wewnątrz budynku.

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

+48 790 500 750

biuro@instaldom.info

SKĘPE, ul.Sierpecka 78

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ, ul.Słowackiego 22

PŁOCK, ul.Zbożowa 7

LIPNO, ul.Mickiewicza 51