Pompy ciepła

Zmniejsz koszty ogrzewania
swojego domu

W mroźne, zimowe dni niezbędne jest korzystanie z urządzeń klimatyzacyjnych, które sprawią, iż w pomieszczeniu mieszkalnym będzie panowała wyższa temperatura. Najlepszym rozwiązaniem, by to osiągnąć, są nowoczesne pompy ciepła, dostępne w realizacjach INSTALDOM z Dobrzynia nad Wisłą, wykorzystujące podstawowe zasady termodynamiki, by zapewnić przyjemną atmosferę w domu, biurze czy innym budynku. Dodatkowo, są one uniwersalne, co oznacza w praktyce, że zarówno do podgrzewania wody, jak i temperatury panującej w pokoju można zastosować właśnie pompę ciepła, której instalację oferujemy w Kujawsko-Pomorskiem.

Najwyższej jakości produkty oraz realizacje grzewcze w woj. kujawsko-pomorskim

Zarówno pompa ciepła z zasobnikiem, jak i pompa ciepła bez zasobnika cechują się wysoką jakością działania oraz zmniejszeniem comiesięcznym rachunków za ogrzewanie. Różnica pomiędzy nimi to obecność zasobnika, który można pominąć, jeśli posiadamy już własny element gotowy go zastąpić lub mamy mało miejsca w łazience lub innym pomieszczeniu. Niezależnie od wyboru wariantu oraz typu urządzenia (gruntowy, powietrzny, wodny czy hybrydowy), jesteśmy pewni, że będzie ono służyć przez długie lata.

Pompa ciepła z INSTALDOM z Dobrzynia nad Wisłą – wydajność grzewcza i ekologiczność

Jeśli chodzi o zamówienia na pompy ciepła w woj. kujawsko-pomorskim, jako doświadczona firma instalacyjna zauważamy, że istnieje zarówno rosnąca potrzeba efektywnego podgrzewania wody, jak i ogrzewania budynków dzięki zastosowaniu nowoczesnych oraz przyjaznych dla środowiska technologii.

Zdecydowanie się na pompę ciepła oferowaną przez INSTALDOM z Dobrzynia nad Wisłą gwarantuje komfort termiczny dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz oszczędności na rachunkach. To zarazem inwestycja w przyszłość, gdzie opłacalność i ekologia idą ze sobą w parze.

DLACZEGO WARTO OGRZEWAĆ SIĘ POMPĄ CIEPŁA?

KOMFORTOWO

pompy ciepła to urządzenia całkowicie bezobsługowe i czyste. Nie będziesz musiał schodzić do kotłowni, aby dołożyć węgla.

BEZPIECZENIE

w przypadku innych, tradycyjnych instalacji istnieje ryzyko wybuchu lub zaczadzenia. Wybierając pompy ciepła unikamy takiego ryzyka – to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie

TANIO

pompy ciepła są jednym z najtańszych urządzeń służących do ogrzewania domu. Warto w tym wypadku skorzystać z usług doświadczonej firmy, która dobrze zaprojektuje i dobierze urządzenie dla naszego domu

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY ZAKUPIE POMPY CIEPŁA?

Każda pompa ciepła, tak samo jak i inne urządzenia grzewcze posada etykietę energetyczną, na której zawarte są informacje o mocy, sprawności i hałasie urządzenia. Poniżej przedstawiliśmy informacje jak ją czytać.

  • SCOP – sezonowy współczynnik efektywności (wydajność) pokazuje jak skutecznie pompa ciepła może dostarczać ciepło w optymalnych warunkach – im wyższy SCOP tym lepiej. SCOP 4 oznacza, że pompa ciepła została przetestowana pod kątem dostarczania 4kWh ciepła zużywając 1kWh energii elektrycznej. Sprawność pompy ciepła po jej zainstalowaniu zależy od prawidłowego wykonania instalacji i ustawień.
  • Hałas na zewnątrz – w przypadku pomp ciepła powietrze-woda, hałas jest określany dla pompy ciepła znajdującej się na zewnątrz. W przypadku pomp ciepła powietrze-solanka określany jest poziom hałasu jednostki wewnętrznej.
  • Znamionowa moc cieplna – w przypadku przeciętnych, chłodniejszych i cieplejszychwarunkach klimatycznych oraz instalacji średnio i niskotemperaturowych

Nasza firma przeanalizowała wielu producentów i po analizie budynku wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie

ZADZWOŃ +48 790 500 750

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ FIRMĘ?

Doświadczenie - 11 lat na rynku

Wieloletnie doświadczenie i stali, rekomendujący nas Klienci sprawili, że branża hydrauliczna nie jest nam obca, a wszelkie nowości technologiczne na bieżąco obserwowane i przyswajane oraz systematycznie wdrażane do oferty.

Kompleksowa obsługa

Nasi specjaliści doradzą Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, pomogą uzyskać dofinansowanie, zajmą się montażem i serwisem. Chcemy zdjąć Ci z głowy każdy, nawet najmniejszy problem. To nasze zadanie, aby cała realizacja przebiegła sprawnie – Ty nie musisz się o nic martwić.

Firma lokalna

Nie wszystko da radę ustawić przez internet, dlatego dzięki firmie lokalnej macie Państwo opiekę własnego urządzenia pod ręką. W przypadku przeglądu, uruchomienia lub zmian ustawień na instalacji możecie Państwo liczyć na wsparcie z naszej strony.

JAKIEGO PRODUCENTA POMP CIEPŁA WYBRAĆ?

Kupując pompę ciepłą trzeba zwrócić na firmy które mają ułożoną siatkę serwisu i jest długo na rynku. Nie raz spotkaliśmy się na inwestycji gdzie pompa ciepła markowej firma na polskim rynku nie działała, bo nie miała w pobliżu serwisanta, który by podjechać zdiagnozować często banalną usterkę.
Nasza firma współpracuje z firmami z którymi ma ułożone sprawy serwisowe, a wewnątrz firmy jest osoba która w nagłych sytuacjach jest gotowa do pomocy.

RANKING POMP CIEPŁA

Jesteś ciekawy jak wygląda
ranking pomp ciepła?

Wejdź na naszą stronę gdzie znajdziesz formularz do wypełnienia w celu przygotowania oferty bezpośrednio pod Twój budynek oraz spójrz na przykładowy ranking dla domu o powierzchni 180 m2

SŁYSZAŁEŚ O DOFINANSOWANIACH DO POMP CIEPŁA?

Nasze państwo walczy ze smogiem i dlatego wprowadziło kilka programów z których możemy skorzystać aby obniżyć koszty zakupu urządzenia.

Program “Czyste powietrze”

Uzyskaj dofinansowanie w wysokości do 18 000 zł na powietrzną pompę ciepła i 27 000 zł na gruntową pompę ciepła. Nasza firma zajmuje się pomocą w pisaniu wniosków i prowadzeniu całego procesu. Pomogliśmy już ponad 250 osobom, które łącznie otrzymały dofinansowanie w wysokości ponad 3 mln zł.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Napisanie wniosku to nie wszystko! Ważne jest również żeby dobrze przygotować dokumenty do rozliczenia dotacji. Nasza firma przygotowuje za Ciebie:

  • wniosek o płatność,
  • niezbędne certyfikaty i etykiety energetyczne urządzeń,
  • fakturę VAT odpowiednio wystawioną i opisaną, tak aby uzyskać jak najkorzystniejszą kwotę
  • protokół odbioru prac instalacyjnych

ULGA TERMOMODERNIZACYJNA

Jeżeli płacisz podatek dochodowy, to możesz skorzystać również z ulgi termomodernizacyjnej. Kwota która jest Twoim kosztem po odliczeniu dotacji jest kwotą do doliczenia w zależności od kwoty podatku jaki płacimy.

DLA KOGO POMPA CIEPŁA?

Pompa ciepła jest jednym z najlepszych rozwiązań do ogrzewania domu, jeżeli budujesz dom, remontujesz istniejący i chcesz zaoszczędzić pieniądze to te rozwiązanie jest dla ciebie.

N

Dom o niskich parametrach ogrzewania

N

Dom budowany w ciągu 10 lat

N

Dom po remoncie lub w trakcie modernizacji

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Jakub Gościniak

Jakub Gościniak

dział handlowy

+48 733 684 408

j.gosciniak@instaldom.info

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

+48 790 500 750

biuro@instaldom.info

SKĘPE, ul.Sierpecka 78

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ, ul.Słowackiego 22

PŁOCK, ul.Zbożowa 7

LIPNO, ul.Mickiewicza 51