Instalacje

Od A do Z

Zajmujemy się sprzedażą elementów instalacji grzewczych, grzejnikowych, wodnych i kanalizacyjnych, na te i na wiele innych pytań musimy sobie odpowiedzieć już na etapie planowania budowy domu. Jeżeli jesteśmy zdecydowani na źródło ciepła, które będzie ogrzewać nasz dom, to łatwiej będzie dopasować do niego odpowiednią instalację.

Każda instalacja powinna być wykonana starannie i profesjonalnie, tylko to gwarantuje jej trwałość i bezawaryjną pracę

l

Doradztwo i projekt

doradzamy i projektujemy instalację zgodnie z Twoimi oczekiwaniami

U

Estetyka wykonania

dbamy o właściwe, zgodne z projektem wykonanie, jak również estetykę inwestycji

Bezpieczne działanie

na bieżąco sprawdzamy jakość naszych montaży, bezpieczeństwo działania instalacji stawiamy na pierwszym miejscu

Wysoka jakość materiałów

używamy bezpiecznych materiałów, posiadających wszystkie niezbędne atesty

Wykwalifikowani fachowcy

zatrudniamy fachowców, którzy posiadają sprawdzone umiejętności i duże doświadczenie w branży

Rzetelna kalkulacja

przygotowujemy optymalną kalkulację kosztów realizacji i eksploatacji biorąc pod uwagę różne aspekty inwestycji

Jakie będą koszty montażu instalacji
i użytkowania centralnego ogrzewania
w Twoim domu?

ZADZWOŃ +48 790 500 750
I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Źródło Ciepła, dom i Instalacja to całość

Zastanawiasz się ile kosztują poszczególne instalacje hydrauliczne i gdzie można znaleźć oszczędności? Na jakich materiałach pracować i co zamontować? Zanim zapadną decyzje warto oprzeć się na rzetelnej kalkulacji! Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na zaufanie klientów – nasza firma wykonała ponad 300 instalacji w domkach jednorodzinnych. Długi staż pracy nauczył nas na co zwracać uwagę i jakie błędy eliminować aby instalacje sprawnie i prawidłowo działały. U nas dowiesz się na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Pamiętajmy, że jakość centralnego ogrzewania w dużej mierze odpowiada za późniejsze koszty eksploatacji budynku w zależności od jego powierzchni, ustawienia, rodzaju, czy też materiału, z którego został zbudowany. Zatem warto krok po kroku sporządzić dobry projekt i wybrać metodę ogrzewania, która zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania.

Etapy pracy

“Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej” (Henry Ford) Dlatego też słuchamy Twoich potrzeb, łączymy kompetencje naszych sprzedawców i instalatorów, analizujemy wnioski i dobieramy takie najlepsze rozwiązanie, aby spełniło Twoje oczekiwania.

SPOTKANIE NA BUDOWIE

Doradca techniczny INSTALDOM proponuje niezobowiązujące spotkanie na budowie w celu doboru odpowiedniego systemów instalacji oraz doborze sterowania i akcesoriów. Na spotkaniu doradca udziela informacji z jakich instalacji warto skorzystać i co można na danym etapie budowy wykonać.

l

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Ofertę sporządzamy do 48 godzin. Nasza oferta jest kompleksowa i dopasowana do indywidualnych oczekiwań klienta.

Z

PODPISANIE UMOWY

Umowa zawiera wszystkie wcześniejsze ustalenia i gwarantuje ich rzetelną realizację.

WYKONANIE PROJEKTU

W naszej firmie można wykonać projekt instalacji ogrzewania podłogowego, rekuperacji, centralnego odkurzania oraz kotłowni. Czas wykonania projektu zazwyczaj nie przekracza 2 tygodni. Projekt w trakcie przygotowywania na bieżąco konsultowany jest z inwestorem.

U

WERYFIKACJA PROJEKTU

Wykonawca usługi instalacyjnej (instalator) weryfikuje projekt oraz wcześniejsze ustalenia na budowie przed rozpoczęciem prac ekipy montażowej.

I ETAP PRAC MONTAŻOWYCH

Pierwszy etap wykonywany jest w momencie kiedy budynek jest w stanie surowym, zamkniętym. Prace wykonywane są w momencie kiedy wykonana jest prace elektryczne. Tynki mogą być wykonane ale nie muszą. Wykonawca montuje instalacje wodne i kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, centralnego odkurzacza oraz rekuperacji.

II ETAP PRAC MONTAŻOWYCH

Etap ten obejmuje montaż kotłowni, rekuperatora, odkurzacza centralnego i automatyki. Na danym etapie następuje regulacja całej instalacji. Zazwyczaj II etap realizowany jest po zakończeniu prac wykończeniowych wewnątrz budynku.

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

+48 790 500 750

biuro@instaldom.info

SKĘPE, ul.Sierpecka 78

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ, ul.Słowackiego 22

PŁOCK, ul.Zbożowa 7

LIPNO, ul.Mickiewicza 51