IMMERGAS ZEUS VITRIX

Sprawność: Wysoka sprawność cieplna sięgająca 108,9% dzięki zwiększonemu odzyskowi ciepła ze spalin.
Palnik kotła: Zapłon elektroniczny z jonizacyjną kontrolą płomienia
Spalane paliwa: Dostępny na wszystkie rodzaje gazu (gaz ziemny, gaz propan-butan)
Wymiary: Wysokość: 748 mm, szerokość: 440mm, głębokość: 252 cm
Opcje standardowe sterownika:
– możliwość zdalnego sterowania pracą kotła przy pomocy aplikacji Dominus
– możliwość sterowania pogodowego
– możliwość współpracy z zestawami strefowymi DIM
– możliwość współpracy z zewnętrznym zasobnikiem c.w.u.
Opcje dodatkowe: Sterownik Comando Amico Remoto v2 plus sonda zewnętrzna, grupa przyłączeniowa do kotła ZEUS, moduł internetowy DOMINUS.

Zalety kotła

Modulowany palnik

NVictrix Zeus to jedyny kocioł zapewniający najwyższy komfort użytkowania przy mnimalnych kosztach inwestycyjnych. Z powodzeniem zadowoli użytkowników mieszkań i małych domów, którzy potrzebują ciepłej wody użytkowej na poziomie wyższym niż z kotła przepływowego. Victrix Zeus 26 może poszczycić się bardzo szerokim stopniem modulacji od 3 do 26 kW, co umożliwia jego zastosowanie nawet w małych mieszkaniach, lecz ze zwiększonym zapotrzebowaniem na c.w.u.

Wbudowany zasobnik 45 L

W tym celu urządzenie zostało wyposażone w zasobnik o pojemności 45 litrów z podwójnie zwiniętą wężownicą o powierzchni wymiany ponad 0,8 m². Zarówno płaszcz zbiornika jak i wężownica zostały wykonane ze stali nierdzewnej INOX. Samo zastosowanie zasobnika sprawia, iż ciepła woda dostępna jest natychmiast po odkręceniu kranu. W przypadkach, gdzie punkty czerpalne są znacznie oddalone od miejsca zainstalowania kotła, budowa zasobnika umożliwi podłączenie instalacji recyrkulacji c.w.u.

Małe wymiary kotła

Nowoczesne wzornictwo, smukła linia oraz kompaktowe wymiary – głębokość urządzenia wynosi zaledwie 38 cm – stawiają nowy kocioł Victrix Zeus 26 w grupie produktów, dedykowanych dla bardzo szerokiej rzeszy użytkowników. Znajdą zastosowanie nawet w domach i mieszkaniach, gdzie nie przewidziano wiele miejsca na ich instalację.

Panel kontrolny

Elegancki panel kontrolny jest wyposażony w tradycyjne gałki do ustawiania temperatury oraz podświetlany cyfrowy display do łatwiejszego monitorowania pracy kotła. Victrix Zeus 26 może współpracować ze sterownikiem CAR / Super CAR oraz sondą zewnętrzną. Nowoczesna elektronika wykorzystana w urządzeniu umożliwia jego współpracę z sondą zewnętrzną i cyfrowym sterownikiem Super Comando Amico Remoto pozwalającymi na pogodowe, korygowane w oparciu o temperaturę pomieszczenia, sterowanie urządzeniem. Takie rozwiązanie podnosi komfort użytkowania oraz w znacznym stopniu polepsza ekonomikę jego pracy.Dodatkową zaletą zastosowanej elektroniki jest możliwość współpracy urządzeniab z rozdzielaczami strefowymi Immergas, które umożliwiają w prosty sposób podział na niezależne strefy grzewcze, zarówno grzejnikowe jak i podłogowe.

Kompaktowa budowa

Kompaktowa budowa urządzenia w połączeniu z zamkniętą komorą spalania stwarza praktycznie nieograniczone możliwości instalacji urządzenia oraz zwiększa bezpieczeństwo eksploatacji. Powietrze niezbędne do spalania pobierane jest bezpośrednio z zewnątrz a komora spalania jest hermetycznie odizolowana od pomieszczenia kotłowni. Kotły Victrix Zeus 26 wyposażono w specjalnie zaprojektowany wymiennik pierwotny zintegrowany z modułem kondensacyjnym, o przekroju rur zmniejszającym ryzyko odkładania się kamienia kotłowego. Do jego wykonania użyto stali kwasoodpornej INOX. Zastosowane materiały oraz jakość wykonania znacząco zwiększają żywotność całego urządzenia.

Gwarancja i uruchomienie

Kotły Victrix Zeus posiadają 5 lat gwarancji bez konieczności wykupienia dodatkowego pakietu. Do zachowania gwarancji jest jedynie rejestracja urządzenia na stronie www.immergas.pl oraz wykonywanie rocznych przeglądów przez posiadających aktualne uprawnienia serwis Immergas.

ZADZWOŃ: 660 686 185
I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE !!!

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

+48 790 500 750

biuro@instaldom.info

SKĘPE, ul.Sierpecka 78

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ, ul.Słowackiego 22

PŁOCK, ul.Zbożowa 7

LIPNO, ul.Mickiewicza 51