BERETTA CIAO GREEN

Sprawność: Wysoka sprawność cieplna sięgająca 108,9% dzięki zwiększonemu odzyskowi ciepła ze spalin.
Palnik kotła: Zapłon elektroniczny z jonizacyjną kontrolą płomienia
Spalane paliwo: Dostępny na wszystkie rodzaje gazu (gaz ziemny, gaz propan-butan)
Wymiary: Wysokość: 715 mm, szerokość: 405mm, głębokość: 248 cm
Sterownik: Kotły wyposażone są w łatwy w obsłudze panel sterowania z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu można w prosty sposób kontrolować pracę urządzenia i dostosować ją do własnych potrzeb. Pojawiające się na wyświetlaczu ikony w sposób czytelny informują użytkownika o parametrach i działaniu instalacji.
Wyposażenie opcjonalne – za dopłatą: Zestaw spalinowo-wentylacyjny w komin, konsola przyłączy plus zawory do kotła jednofunkcyjnego, sterownik pokojowy – tygodniowy Alpha 7D.

Zalety kotła

Wymiennik kondensacyjny

Kocioł wyposażony jest w innowacyjny wymiennik kondensacyjny, wykonany ze stopu aluminium. Przewodność cieplna materiału, z jakiego jest wykonany, pozwala na równomierny rozkład temperatury, co zapobiega tworzeniu się miejsc przegrzewu, a tym samym zwiększa trwałość wymiennika. Ponadto dzięki konstrukcji wymiennika wykorzystuje się zjawisko kondensacji (odzyskanie ciepła ze spalin), co skutkuje wysoką sprawnością kotła.

Regulacja pogodowa

Kotły mają wbudowany moduł regulacji pogodowej. Po podłączeniu sondy zewnętrznej można aktywować funkcję regulacji pogodowej. Kocioł, na podstawie odczytu temperatury zewnętrznej oraz korzystając z krzywej grzewczej, ustali optymalną temperaturę zasilania instalacji, aby utrzymać odpowiedni komfort cieplny w pomieszczeniu.

Energooszczędna pompa

Kotły Beretta wyposażone są w energooszczędną pompę, dzięki której spada zużycie energii elektrycznej.

Łatwy w obsłudze

Kotły wyposażone są w przyjazny dla użytkownika panel sterowania z wyświetlaczem LCD, dzięki któremu można w łatwy sposób kontrolować pracę urządzenia i dostosować ją do swoich potrzeb.

Gwarancja i uruchomnienie

Kotły objęte są 5 letnią gwarancją, pod warunkiem corocznych przeglądów rocznych. Uruchomienia dokonuje nasz zaufany serwisant kotłów grzewczych. Koszyt uruchomienia poniżej.
żywotność.

System automatycznej regulacji S.A.R.

Zadaniem tego systemu jest zmiana temperatury zasilania centralnego ogrzewania w zależności od zapotrzebowania w pomieszczeniu, w którym znajduje się termostat pokojowy. Cyklicznie w odstępach 20 minutowych, kocioł sprawdza stan owego termostatu i w zależności od jego położenia (otwarty \ zamknięty ) podnosi temperaturę zasilania dwukrotnie skokowo o 5*C. Ponowne uruchomienie kotła, po osiągnięciu żądanej temperatury w pomieszczeniu, nastąpi z wcześniej wybraną wyjściową temperaturą zasilania.

ZADZWOŃ: 660 686 185
I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE !!!

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

+48 790 500 750

biuro@instaldom.info

SKĘPE, ul.Sierpecka 78

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ, ul.Słowackiego 22

PŁOCK, ul.Zbożowa 7

LIPNO, ul.Mickiewicza 51