OFERTA PRACY

Sprzedawca – dostawca (poziom podstawowy)

Jeśli ….

 • nie boisz się rozmawiać z nowymi ludźmi – nawiązywanie kontaktu jest dla Ciebie czymś naturalnym,
 • jesteś empatyczny – lubisz ludzi, a pomaganie innym daje Ci kopa do działania;
 • Twoja mocna strona to błyskotliwość – gdy zaskakuje Cię nieprzewidziane pytanie, to szybko łączysz kropki i znajdujesz właściwą odpowiedź;
 • samodoskonalenie i rozwój są naturalną częścią Twojego życia i nie wyobrażasz sobie, żeby stać w miejscu…

Wierzymy w to, że prawdziwa sprzedaż to pomaganie ludziom i troszczenie się o ich dobro, i takiej właśnie sprzedaży Cię nauczymy – sprzedaży, która da Ci satysfakcję, rozwój i… dobre pieniądze! Jeśli jednak chciałbyś się nauczyć technik wciskania klientom za wszelką cenę, mówimy to otwarcie: nie czytaj dalej tego ogłoszenia.

 

Kilka słów o nas:

Firma INSTALDOM powstała dlatego, że każdy dom potrzebuje ogrzewania i widzimy w tym duży potencjał. Pomagamy naszym klientom montować nowe technologie, modernizować instalacje, wymieniać obecne urządzenia na nowe, wygodniejsze, bardziej ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu. Sprawia nam to wielką frajdę, gdyż mamy ułożony system działania i prowadzimy klienta przez wszystkie procesy od doradztwa po sprzedaż, montaż i uruchomienie. Naszym celem jest poprawa jakości życia w domach i budowanie nowoczesnych instalacji co wymaga od nas ciągłego szkolenia. Poprzez podnoszenie standardów pracy i coraz większą sprzedaż urządzeń stajemy się liderem w branży o dużej rozpoznawalności w ternie na którym działamy.

Czy zagraża nam obecny kryzys? Nie, ze względu na fakt, iż nasza branża nigdy się nie kończy…, a Nasza firma nie zajmuje się tylko jednym działem jak np.: fotowoltaką czy kotłowni na pellet, a wszystkim źródłami ciepła w branży grzewczej, dlatego miejsce dla naszej firmy jest pewne na rynku.

 

Na czym polega praca Sprzedawcy na poziomie podstawowym?

Na poziomie podstawowym Twoim obowiązkiem będzie obsługa klienta po sprzedaży produktu. Do zadań Twoich będzie wystawianie paragonów i faktur oraz robienie korekt, dostarczanie towarów klientom, przyjmowanie towarów z hurtowni i układanie ich na regałach sklepowych i magazynowych, rozpatrywanie reklamacji złożonych przez klienta/instalatora, wykonywanie zwrotów towarów do hurtowni w przypadku pomyłki, przyjmowanie zwrotów  towarów od instalatorów i klientów oraz utrzymywanie porządku w  salonie sprzedaży i w magazynach.

Na poziomie podwyższonym, będziesz zajmował się doradztwem klienta i będziesz mógł zarobić więcej pieniędzy.

 

Oferujemy:

 • przyjazną atmosferę i zgrany zespół, w którym każdy pracownik jest ważny i doceniany,
 • wynagrodzenie 3 500 zł netto (na rękę)
 • możliwości wzrostu wynagrodzenia w przyszłości – kilka poziomów rozwoju w oparciu o konkretne i osiągalne kryteria awansu (kolejne etapy w tym dziale to 4 000 netto, 4 500 zł netto)
 • forma umowy: umowa o pracę
 • pracę stałą od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, na poziomie podstawowym żadnych nadgodzin ani pracy w weekendy,
 • wszystkie narzędzia potrzebne do pracy,
 • możliwości rozwoju – szkolenia dla pracowników

 

 

Wymagania:

 • posiadanie prawa jazdy kategoria B
 • pozytywne nastawienie do życia
 • bycie otwartym i chętnym do pracy z ludźmi

 

Chcesz aplikować?

Jeśli już wiesz, że to Ciebie właśnie szukamy, wystarczy że wyślesz nam swoje CV w formie PDF i wyślesz je na maila na adres: praca@instaldom.info

INSTALDOM Paweł Nierychlewski

Słowackiego 22
87-610  Dobrzyń nad Wisłą

+48 790 500 750

biuro@instaldom.info

SKĘPE, ul.Sierpecka 78

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ, ul.Słowackiego 22

PŁOCK, ul.Zbożowa 7

LIPNO, ul.Mickiewicza 51